POŚREDNICTWO NIERUCHOMOŚCI – ZAUFANY PARTNER W NIERUCHOMOŚCIACH

Twoja nieruchomość to skarb w naszych rękach. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego wykonujemy ją ze szczególną starannością.

Na czym polega nasze zadanie?

Kojarzymy strony transakcji, jak również doradzamy przy zakupie, sprzedaży, najmie.
Chcesz zainwestować w nieruchomości? Szukasz posesji do zakupu, a może chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie, dom, działkę? Wszystkim zajmiemy się w BB Partner Real Estate.

Decyzja o kupnie lub sprzedaży dowolnej nieruchomości wiąże się z emocjami, stresem i tygodniami, a czasem nawet miesiącami starań.

Oszczędzimy Twój cenny czas i przede wszystkim zadbamy o Twój spokój.

Działamy w oparciu o prawo i ustawę o gospodarce nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997 r., przestrzegamy standardów zawodowych pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz kierujemy się Kodeksem etyki zawodowej, a także zasadą ochrony interesów Klientów, na rzecz których wykonujemy czynności, posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz stale doskonalimy kwalifikacje zawodowe.

Jeżeli chcesz skutecznie i korzystnie sprzedać lub kupić nieruchomość specjaliści z BB Partner Real Estate zapraszają do współpracy!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.