WYCENA – RZECZYWISTA I GODZIWA WARTOŚĆ TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI / KOMPLEKSOWE WYCENY NIERUCHOMOŚCI

Usługi w zakresie szacowania nieruchomości są świadczone przez Rzeczoznawcę Majątkowego, który musi posiadać uprawnienia zawodowe nadane przez Ministerstwo Infrastruktury oraz obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Wynikiem pracy rzeczoznawcy majątkowego jest operat szacunkowy, który jest jego opinią autorską o wartości nieruchomości i stanowi dokument urzędowy. Sporządzany jest wyłącznie w formie pisemnej. Operat zawiera informacje niezbędne przy dokonywaniu wyceny nieruchomości, w tym: wskazanie podstaw prawnych i uwarunkowań dokonanych czynności, rozwiązania merytoryczne, przedstawienie toku obliczeń oraz analizę wyniku końcowego.

Zapewnia wykonywanie czynności związanych z określaniem wartości nieruchomości:
  • zgodnie z przepisami prawa
  • stosowanie do zasad wynikających ze standardów zawodowych;
  • z zachowaniem reguł określonych w Kodeksie Etyki Zawodowej
  • przy zachowaniu szczególnej staranności
  • w sposób obiektywny i niezależny
Wynagrodzenie za wykonany operat szacunkowy ustalane jest każdorazowo indywidualnie, w zależności od typu, lokalizacji nieruchomości i celu wyceny.

Zapewniamy terminowość i profesjonalizm usług. Dobieramy bezpieczne i satysfakcjonujące rozwiązania dla naszych Klientów, nie narażając ich na dodatkowe koszty.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.