Mieszkanie na miarę miesiąca #miodowego

Wesela to „top” temat pandemiczny. Ograniczenia, zakazy, nakazy i wciąż zmieniające się przepisy, a do tego ogromna dawka stresu i niepewności – tak wygląda aktualna mieszanka wybuchowa wszystkich narzeczonych.

Przekładać/nie przekładać? Jeśli tak to na kiedy? Jeśli nie – czy ktoś przyjdzie? – ile osób na świecie, tyle różnych opinii i zdań na ten temat. Same przygotowania do ślubu ze względu na pandemię są wyjątkowo(!) trudne – jak zorganizować przymiarkę sukni ślubnej w ‘bezpiecznych’ warunkach? Jak zamówić tort ślubny bez możliwości degustacji? Mierzenie obrączek przez internet? Mało kto jest w stanie wyobrazić sobie jak wysoki poziom stresu i napięcia towarzyszy Parom Młodym! Według Holmesa i Rahe’a ślub klasyfikowany jest na 7. miejscu stresorów z liczbą 50 punktów(!) [dla porównania opuszczenie przez dzieci domu rodzinnego ulokowano na 23. pozycji powyższej skali]. A co dopiero ślub i wesele podczas pandemii?

Rad, jak poradzić sobie z ‘przedweselnym’ stresem, nie mamy. Ale wiemy, jak można zregenerować siły i odpocząć po tych szczególnie absorbujących wydarzeniach. Naszą radą jest – zakup swojego własnego mieszkania! I uwierzcie nam na słowo – robimy wszystko, by była to dla Was przyjemność, a nawet relaks Jeśli ktoś Wam mówił, że pierwsze mieszkanie to koszmar, przez którego będziecie musieli przejść bojowo nastawieni – pozdrówcie tą osobę i szczerze współczujcie jej doświadczeń.

Czy jest coś piękniejszego niż przysłowiowe ‘wicie gniazda’ zakochanych w sobie po uszy małżonków?

Po ślubie pełnym ograniczeń i weselu pełnym zakazów – zasługujecie na swobodę marzeń i nieograniczoną wyobraźnię. Waszymi jedynymi problemami powinny teraz być meble do sypialni i kolory ścian w kuchni (choć z naszą współpracą nawet to nie musi Was absorbować ).

Jakiego mieszkania naprawdę szukamy? – to pytanie rozwiązujemy na samym początku. Spokojnie, nasi agenci nieruchomości naświetlą Wam aktualne trendy mieszkaniowe, powiedzą na jakie lokale jest szczególny popyt i podpowiedzą na jakie szczegóły warto zwrócić uwagę.

Jak je sfinansujemy? – na to pytanie pomoże Wam odpowiedzieć nasz specjalista* od finansowania nieruchomości. Nie martwcie się, nie jest on aroganckim i łapczywym chciwcem w długich białych rękawicach, który patrząc na Was zastanawia się jak się wzbogacić Ps. *To normalny chłopakmężczyzna z podwórka, który uczciwie i starannie obronił pracę magisterską, przez kilkanaście lat zbierał doświadczenie w branży bankowej, pracował w największych instytucjach finansowych w Polsce by teraz doradzać i przestawiać Wam najkorzystniejsze oferty kredytowe!

Jak przejdziemy wszystkie formalności i druczki prawne? – Wy nie musicie nic przechodzić. Mamy w biurze ekspres do kawy, więc usiądziecie z pośrednikiem nieruchomości przy małej białej/czarnej i wspólnie przeanalizujecie umowy oraz pozostałe dokumenty prawne. (W razie potrzeby pomoże Wam kancelaria adwokacka, z którą ściśle współpracujemy).

Jak urządzimy nasze mieszkanie? – Możecie skorzystać z konsultacji z naszymi architektami wnętrz. Po konsultacji wyjścia są dwa - albo samodzielnie zabieracie się za przygotowywanie swojego mieszkania do przybycia pierwszych gości albo projekt wraz z wykonaniem powierzacie nam. Spokojnie, drugą opcję wybrało wielu naszych klientów i wszyscy jednogłośnie twierdzą, że to była bardzo dobra decyzja.

Nasze biuro założyła dwójka przyjaciół z ogromnym doświadczeniem. Ich misją było stworzenie miejsca, w którym znajdziecie odpowiedzi i rozwiązania dla wszystkich Waszych dylematów nieruchomościowych. Byście nie musieli chodzić ‘od Iwana do pogana’ oraz by zakup Waszego pierwszego/kolejnego mieszkania był w Waszych wspomnieniach szczęśliwymi chwilami na miarę Waszego miodowego miesiąca (miesięcy) Czy im się to udało? Klienci zgodnie twierdzą, że tak! Ale oceńcie się sami – zapraszamy do kontaktu!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.