Działka pod inwestycję deweloperską: 1472 PUM!

lokalizacja: Kraków, Zawiła

4 416 000 PLN

907 PLN / m2

Opis nieruchomości

Oferta Dla Dewelopera: Atrakcyjna Działka Budowlana w Krakowie

Zapraszamy Deweloperów do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki budowlanej  o powierzchni 4 868 m2, zlokalizowanej w Krakowie, przy ul. Zawiłej. Ta oferta stanowi doskonałą okazję inwestycyjną.

Lokalizacja:
Działka położona jest przy ulicy Zawiłej w Krakowie, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy o doskonałej infrastrukturze. Bliskość głównych arterii komunikacyjnych zapewnia szybki i wygodny dostęp do centrum miasta oraz innych lokalizacji.

Komunikacja:
Bardzo dobre połączenie komunikacyjne, zarówno drogowe, jak i publiczne. Przystanek autobusowy znajduje się tuż przy samej działce.
Pętla autobusowa "Borek Fałęcki " odległość 1,5 km
Park Handlowy Zakopianka odległość 2 km
Szkoła Podstawowa odległość 1,7 km

Charakterystyka działki:

Działka o łącznej powierzchni 4 868 m2
Teren budowlany przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną, co stwarza możliwość wybudowania kilku domów jednorodzinnych lub zabudowy bliźniaczej.

* Konieczne jest zaprojektowanie budynków mieszkalnych, jednorodzinnych dwulokalowych, dwukondygnacyjnych z poddaszem użytkowym, być może z garażem lub miejscem postojowym bez zadaszenia.
* Działka posiada wg. danych ewidencyjnych klasę roli Ps / PsV co nie przeszkadza z możliwości przekształcenia terenów na budowlane poprzez wyłączenie z produkcji rolnej. Działka jest położona w bardzo malowniczym terenie - drzewa / las
* brak uchwały ws. miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego
* w ramach terenu obowiązuje Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Krakowa jednak w Gminie Miejskiej Kraków trwają prace nad sporządzeniem nowego Studium, które zostanie w przyszłości zastąpione planem generalnym.

Cena: 4 416 000 zł
Działka jest sprzedawana przez osobę fizyczną, więc Kupujący płaci PCC 2%.
Posiadamy analizę możliwości zabudowy działki, wg. której zabudowa może wynieść 1472 PUM, co daje cenę na poziomie 3 000 zł / PUM. 

Zapraszamy na prezentację nieruchomości, aby osobiście ocenić jej potencjał inwestycyjny.Kontakt do opiekuna:

Biuro Nieruchomości
BB Partner Real Estate

Łukasz Barłowski
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.