O nas

ŁUKASZ BARŁOWSKI
ŁUKASZ BARŁOWSKIWłaścicielTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Absolwent studiów ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie ze specjalnością: gospodarowanie nieruchomościami. Jeszcze w trakcie studiów Łukasz rozpoczął swoją aktywność zawodową jako osoba odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie hotelem oraz uzyskał licencję pośrednika w nieruchomościach. W roku 2011 ukończył studia podyplomowe Politechniki Krakowskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku szacowanie nieruchomości, by zgłębić tajniki pracy rzeczoznawcy majątkowego. W międzyczasie, rozwijając biznes w branży turystycznej jako tour operator, nawiązał wiele kontaktów międzynarodowych oraz poszerzył swoje horyzonty. Od maja 2017 roku aktywnie wspiera rozwój turystyki lokalnej zasiadając w zarządzie Krakowskiej Izby Turystyki. Jego pasjami są golf oraz koszykówka.
TOMASZ BOBIEC
TOMASZ BOBIECWłaścicielTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Absolwent studiów ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie ze specjalnością: gospodarowanie nieruchomościami oraz Wyższej Szkoły Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi (studia podyplomowe). Już w trakcie studiów zajmował się zawodowo, między innymi finansowaniem zakupu nieruchomości. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży bankowej oraz na rynku nieruchomości. Pracował dla największych instytucji finansowych w Polsce, korporacji międzynarodowych, w tym wysoko pozycjonowanych banków. Od 2011 roku rozwija własny biznes ściśle związany z pośrednictwem finansowym oraz rynkiem nieruchomości. Tomasz jest zaangażowany społecznie, od lat prowadząc wykłady na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie w ramach cyklu „Spotkanie z Praktykiem”. Prywatnie jest tatą trzech synów i przykładnym, kochającym mężem. Swój wolny czas poświęca rodzinie, która daje mu wsparcie i energię do działania.

NASZA MISJA

Nieruchomości to nasze życie i nasza pasja. Firma została założone przez dwójkę przyjaciół, Tomasza Bobca i Łukasza Barłowskiego, ludzi związanych z rynkiem nieruchomości od lat. Ukończyli studia ekonomiczne na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie ze specjalnością:  gospodarowanie nieruchomościami. Tomasz od lat zajmuje się pośrednictwem kredytowym w zakresie kredytów hipotecznych. Łukasz zarządzał nieruchomościami mieszkalnymi i hotelowymi oraz uzyskał licencję pośrednika w nieruchomościach nr 13144.

Widząc dynamiczny rozwój rynku nieruchomości w Polsce i w Krakowie podjęliśmy decyzję o połączeniu naszych sił i zaoferowaniu klientom z Polski i zagranicy usług na najwyższym, międzynarodowym poziomie. Inwestowanie w nieruchomości to pewna i bezpieczna lokata kapitału, niskie ryzyko inwestycyjne, prestiż, gwarantowany i stabilny zysk jak również potencjał do wzrostu wartości nieruchomości.

Tworząc BB Partner Real Estate, naszym celem była budowa firmy otwartej na różne – w tym najbardziej wygórowane potrzeby i oczekiwania Klientów. Dlatego zawsze mogą oni liczyć na nasze profesjonalne wsparcie w realizacji swoich celów i marzeń.

Nasze biuro nieruchomości specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym na rynku nieruchomości, pośredniczymy w procesie transakcyjnym, oferujemy dodatkowe pakiety obejmujące: pośrednictwo finansowe, projekt i aranżację wnętrza, wykończenie zarządzanie i najem, jak również administrację i ewentualne remonty.

Współpracując z nami zyskasz zaufanego partnera, który wyjaśni, doradzi, pomoże oraz wesprze na każdym etapie inwestycyjnym.

Jesteś zainteresowany? Chcesz poznać szczegóły? Masz więcej pytań?
Zapraszamy do kontaktu!